42. Gminne Biegi Przełajowe w Truskolasach

23 października już po raz 42 uczniowie ze szkół gminy Wręczyca Wielka spotkali się na trasach biegowych imprezy pod hasłem: Przed używkami uciekam na własnych nogach. Naszą szkołę reprezentowało 27 uczniów z klas I – VII. Najlepsze lokaty w swoich kategoriach zdobyli:

1. miejsce – Emilia Wilk, Oskar Biernacki;
  2. miejsce – Izabela Czaja, Natalia Sołtysiak, Zuzanna Bulik;
  3. miejsce – Zuzanna Pawlikowska, Roksana Parkitna, Oskar Sośniak, Amelia Winecka;
  4. miejsce – Kacper Kała, Filip Świerzy, Adam Pisula, Oliwia Płaza, Szymon Maźniak;
  5. miejsce – Maja Paruzel, Karol Toll, Nikola Sołtysiak;
  6. miejsce – Adam Matysiak, Amelia Parkitna, Mateusz Kamiński, Patryk Antończak.

Bardzo ważne punkty do klasyfikacji generalnej dołożyli: Ksawery Jelonek, Oliwia Roszkowska, Marcel Winecki, Alan Zurkowski, Kacper Żurkowski i  Kinga Konieczna. Dzięki wysiłkom wszystkich startujących dziewczęta zajęły w swojej kategorii II miejsce, chłopcy IV, a w klasyfikacji drużynowej ekipa z Bieżenia zdobyła III  miejsce. Serdecznie gratulujemy i liczymy na dalsze sukcesy!!