Bal karnawałowy

Jak karnawał to karnawał.. czyli zabawa karnawałowa w naszej szkole.
Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie Szkoły Podstawowej niewątpliwie zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole we wtorek- 13 lutego 2024 roku.
Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle – zamieniła się w salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, kokardami zachęcała do szalonej zabawy – najpierw młodszych uczniów klas I-III, a po południu starszych uczniów klas IV-VIII.
W szkole zaroiło się od piratów, policjantów, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, ratowników, karate mistrzów… Były księżniczki, koty, różne inne stworki… Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Podczas zabawy karnawałowej, Samorząd Uczniowski prowadził mały sklepik, w którym głodni uczniowie mogli znaleźć smakołyki. Sklepik prowadziły uczennice klasy VIII- Amelia Parkitna, Amelia Biernacka oraz Izabela Czaja.
Wybrano również Króla Balu, został nim uczeń klasy 5 Marcel Mielczarek. Gratulujemy!