Dzień Babci i Dziadka

Dzisiejszy dzień w naszej szkole był wyjątkowy – uczniowie  zaprosili swoje babcie oraz dziadków na uroczystość z okazji Ich święta, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.  Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni dla swych pociech mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją, a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce  w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie. Dla zacnych gości organizatorzy przygotowali wspaniały program artystyczny. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role: śpiewali piosenki i tańczyli. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich przygotowanymi upominkami – słodkimi babeczkami.

Po części oficjalnej zebrani goście zostali zaproszeni na poczęstunek – przygotowane przez mamy pyszne ciasta oraz łakocie dla występujących. Nie zabrakło spontanicznych śpiewów najświeższych hitów.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć oraz Dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.