Podsumowanie pacy w I semestrze

W ostatnich dniach przed feriami zimowymi przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego podsumowali pracę w I semestrze roku szkolnego 2018 / 2019.

  Szkolny Konkurs “Super Klasa 2019”.

 
I miejsce: klasa VI – 151,67 pkt. na osobę
II miejsce: klasa V – 147,2 pkt. na osobę
III miejsce: klasa VIII – 143,14 pkt. na osobę
 

Szkolny Konkurs “Super Uczeń 2019”.

 
I miejsce: Kacper Biernacki klasa VI – 291 pkt.
II miejsce: Karolina Bryła klasa V – 279 pkt.
III miejsce: Julia Mielczarek klasa VIII – 257 pkt.

Szkolny konkurs wiedzy o Janie Pawle II

 
I miejsce: Julia Mielczarek klasa VIII
II miejsce: Karolina Bryła klasa V i Kacper Biernacki klasa VI
III miejsce: Kamil Kabziński klasa V
 

Konkurs “Historia Jednej Fotografii”

 
I miejsce – Estera Krawczyk – kl. I
III miejsce – Wiktoria Ligudzińska – kl. VII
 

Szkolny Konkurs “Zbieraj makulaturę, ratuj konie”

 
I miejsce – Jakub Hendzlik – kl. II
II miejsce – Mikołaj Szumilas – kl. VIII
III miejsce – Jakub Łebek – kl. VII

XL Gminne Biegi Przełajowe pod hasłem “Przed używkami uciekam na własnych nogach”

 
I miejsce- Oskar Biernacki – kl. II
II miejsce – Oliwia Płaza – kl. V i Zuzanna Bulik – kl. VI
III miejsce – Emilia Wilk – kl. I, Roksana Parkitna – kl. II, Oskar Sośniak – kl. III, Mateusz Kamiński – kl. IV
 

Gminny konkurs inspirowany słowami ks. Jana Twardowskiego “Spieszmy się kochać ludzi..”

 
I miejsce – Karolina Bryła – kl. V i Julia Mielczarek – kl. VIII

XXII Międzypowiatowy Turniej Zdrowia.

Konkurs Plastyczny pod hasłem: “Zdrowie dla wszystkich”II miejsce: Roksana Parkitna – kl. II wyróżnienie: Dawid Kabziński – kl. III i Kinga Konieczna – kl. V
  •  I miejsce w XV Powiatowych Konfrontacjach Teatralnych zdobyła drużyna w składzie: Karolina Bryła, Marta Chudy, Dawid Kabziński, Kinga Konieczna, Tobiasz Pilarz, Adam Pisula, Kacper Żurkowski, Bartosz Sołtysiak – kl. V; Kacper Biernacki, Zuzanna Bulik, Szymon Grzelak, Szymon Maźniak, Nikola Sołtysiak – kl. VI, Jakub Łebek, Wiktoria Pala, Wiktoria Ligudzińska – kl. VII

XIV Wojewódzki Konkurs na „Szopkę, gwiazdę, ozdobę choinkową, wieniec adwentowy, podłaźniczkę”

 
– w kategorii ozdoba choinkowa
 
I miejsce- Estera Krawczyk – kl. I
 
II miejsce – Bartosz Karwala – kl. VIII
 
w kategorii wieniec adwentowy:
 
II miejsce – Jakub Hendzlik – kl. II
 

Międzyszkolny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych “Śpiewajmy maleńkiemu”

 
III miejsce – Kacper Biernacki – kl. VI
 
  • Stypendium za najlepsze wyniki w nauce i wzorowe zachowanie przyznano Nikoli Sośniak.