Wycieczka do Warszawy

10 maja uczniowie klas IV – VII musieli bardzo wcześnie rozpocząć dzień, bo już przed godzina siódmą rano wyruszyli na podbój stolicy.  Pogoda od rana dopisywała, podobnie jak humory młodych turystów.

Zwiedzanie Warszawy rozpoczęliśmy od przejazdu metrem na Stadion Narodowy, który jest obecnie najpopularniejszą areną wydarzeń – nie tylko sportowych. Później wjechaliśmy na 30 – te piętro Pałacu kultury i Nauki, skąd mogliśmy podziwiać panoramę naszej stolicy. Odwiedziliśmy słynne Złote Tarasy, aby w tamtejszych restauracjach nabrać energii do  skorzystania z kolejnej atrakcji, jaką niewątpliwie była lekcja wychowania fizycznego w Hangarze 646.Zmęczeni skokami na trampolinach udaliśmy się do hotelu, gdzie czekał ciepły obiad i miękkie łóżka ;-).

Kolejny dzień rozpoczęliśmy od zwiedzania Łazienek Królewskich.  Tam, w pięknych okolicznościach przyrody, spotkaliśmy spacerujące pawie, wiewiórki oraz… piłkarzy Legii Warszawa. Następnie ruszyliśmy na spacer po Starym Mieście i poznaliśmy trudną historię naszej stolicy.

Ostatnim, ale jednym z bardziej atrakcyjnym punktem wycieczki, była wizyta w Centrum Nauki „Kopernik”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć !!