Turniej tenisa stołowego

26 marca w naszej szkole odbył się kolejny  Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego. Do rywalizacji o tytuł najlepszego zawodnika w kategorii chłopców i dziewcząt stanęło 24 pretendentów ze szkół w Cisiu, Truskolasach, Kalei, Kulej i Węglowic. Nasza placówkę reprezentowali: Julia Czaja, Milena Płaza, Kacper Biernacki i Szymon Grzelak.

Spotkanie rozpoczęło się powitaniem wszystkich na sali, wyjaśnieniu celu jakiemu jest poświecony i ogłoszono otwarcie imprezy sportowej. Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało także o kolejności rozgrywek w poszczególnych kategoriach.
Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 2 stoły, przy których zaangażowano 4 sędziów. Wraz z nauczycielami wf czuwali oni nad prawidłowym przebiegiem zawodów. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.

Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników – co bardzo cieszyło organizatorów – oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.
Wśród dziewcząt najlepsza okazała się zawodniczka Oliwia Sośniak, a w następnej kolejności Anna Bagińska i Paulina Kurzacz.
W kategorii chłopców zwyciężył Kamil Kotalski, drugie miejsce zajął Marcel Jelonek, a trzecie Piotr Orzechowski.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju a także Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej za ufundowanie nagród dla najlepszych zawodników!